318K
m2 išvalyta
40K
langų išblizginta
4513
laimingų klientų
ir taip
nuo 2013 rūpinamės švara
skambinkite Jums patogiu metu
  • Apie mus
  • Apie mus
  • Apie mus

Apie mus

PROFESIONALIAI IR KOKYBIŠKAI

APIE MUS

MES TAI – profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikianti įvairaus pobūdžio valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčiai. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB Valau komandos darbo įvertinimas, leidžiantis sėkmingai konkuruoti ir plėstis.

 

MES VERTINAME

Profesionalumą – dirbame su įvairių sektorių įmonėmis, o sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti optimaliausius patalpų valymo ir priežiūros sprendimus. Naudojame tik aukštos kokybės žinomų gamintojų valymo priemones, o nuolat atnaujinama techninė valymo įranga leidžia efektyviai atlikti įvairaus sudėtingumo valymo darbus. UAB Valau komanda nuolat kelia kvalifikaciją ir savo darbe taiko naujausias valymo technologijas.

Kokybę – daug dėmesio skiriame paslaugų kokybės kontrolei, kurią užtikrina vidinė kokybės vadybos sistema. Visi UAB Valau komandos specialistai dirba, vadovaudamiesi griežtais valymo kokybės principais.

Pasitikėjimą – užtikriname savo klientų materialinių vertybių ir konfidencialios informacijos saugumą. Nuolat prižiūrimiems ir valomiems objektams priskiriame nekintančios sudėties darbuotojų komandą. Galite būti tikri, jog patikėdami savo patalpų priežiūrą mūsų komandai, būsite ramūs dėl savo turto saugumo.

Individualumą – dirbame lanksčiai, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Sudarysime Jums patogų patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugų paketą ir teiksime šias paslaugas Jums patogiausiu metu. Jūsų biuras, gamybinės patalpos ar namai bus valomi Jums priimtinu dažnumu, nesutrikdant įprasto darbo ritmo.

Ką valysime?
Prašome pažymėti jus dominančias paslaugas
Jūsų komentaras: